forum medyczne

Forum medyczne. Porady medyczne. Forum psychologiczne. Lekarze.

Forum poświęcone chorobom, zdrowiu intymnemu, psychicznemu, nerwicom.

sklep medyczny

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Użytkownicy

Witam . Mam siedemnaście lat , od kilku dni juz zauwazylem ze trzęsie mi się głowa i ręce coraz to częsciej .
Nie moge sie skupic gdy siedze w szkole i z kims rozmawiam , bo glowa zaczyna mi się trząść .
Rece juz dawno mi sie trzesly , ale tez nie tak czesto , palilem fajki 3 miesiace , palilem praktycznie paczke dziennie , mysle ze to duzo , i nie wiem czy to od fajek czy nie ale pomimo to fajki rzuciłem bo sie wystraszyłem ze to od tego jest . Ale dalej to samo , dodam ze mialem ostatnio duzo problemow w szkole i w domu i mysle ze mam nerwice , gdyz jak cos mi sie dzieje to szybko panikuje . Dodam ze mam nie duza nadwage , i bardzo mnie irytuje i gnębi swiadomosc ze w wieku 17 lat trzesie mi sie glowa , myslalem ze ustapi po kilku dniach ale dalej to samo . Po niedzieli ide do lekarza , ale mieszkam za granicą i na temat chorób itd nie wszystko dobrze rozumiem , dlatego chcialbym sie od was dowiedziec co to moze byc , i dlaczego tak mi sie dzieje i czy jest to normalne czy absolutnie nie normalne w moim wieku .

Moze to byc jednak od duzej ilosci fajek ? , czy tez moze od alkoholu i balowania w weekendy ?

Prosze o pomoc

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Na daną chwilę mogę zaproponować delikatne środki uspokajające przykładowo Neospasmina w płynie, prawdopodobnie to jest na tle nerwowym, chociaż palenie tytoniu (w tym wieku to stanowczo za dużo) i alkohol również mogły się do tego przyczynić. Powinieneś skonsultować się z neurologiem lub psychiatrą.

"Ruch jako lek nie ma substancji ani opakowania. Substancja tego leku jest pomysł zrodzony z nauki i doświadczenia. Jego podanie wymaga prawdziwego mistrzostwa. Przekazanie go choremu wraz z osobowością i sercem czyni ten lek niezastąpionym."
Carbomedicus.pl

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]