forum medyczne

Forum medyczne. Porady medyczne. Forum psychologiczne. Lekarze.

Forum poświęcone chorobom, zdrowiu intymnemu, psychicznemu, nerwicom.

sklep medyczny

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Hey, jutro idę na EEG, ale martwi mnie to, że od kilku dni zazwyczaj wieczorem, ale nie koniecznie pojawia się brak siły, brak siły nóg i rąk jakby nie chciało mi się ich podnieść, nie są ciężkie, ale takie dziwne uczucie jakby brak siły w mięśniach, co to może być, czy udar? czy coś poważnego? Boję się..

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Należało pisać w jednym temacie czy czasem takie objawy nie są powiązane z innymi przyczynami.
Objawy astenii wynikają z wielu przyczyn i może to być anemia,przeciążenie organizmu,zaburzeniami sennymi,depresje,nerwice,pasożyty a też choroby wew, tak że trudno tu oceniać.Na pewno nie udar.Objawy są zupełnie inne.

Tytuł:
Stały Bywalec
Stały Bywalec

a coś niebezpiecznego? Ponieważ się strasznie martwię ; (

Tytuł:
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

pterodaktyl88 pisze:
Ponieważ się strasznie martwię
a czym?,bez przesady,nie uważam aby się działo coś poważnego.

Tytuł:
Stały Bywalec
Stały Bywalec

znowu powróciła słabość rąk i to bardzo ; / od wczoraj po prostu cały czas to czuję, czuję, że zaraz serce mi stanie ; / bardzo wolno mi bije ; / nie biorę żadnych leków, a bije mi około 60 na minutę ; / dzisiaj jestem sama w domu i boję się, że coś mi się stanie... boję się, że ta słabość w rękach jest poważna ; / biję się naprawdę, proszę mi odpisać ; (

Tytuł:
Stały Bywalec
Stały Bywalec

i jeszcze takie uczucie jakby słabość w klatce piersiowej, ę czasami jakby tak gilgocze ; / boję się naprawdę ; / ciśnienie mam dobre

Tytuł:
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Za bardzo siebie obserwujesz.
Serce Ci nie stanie, 60 uderzeń serca na minute nie zwiastuje żadnej choroby, jest to norma.
W innym swoim wątku zresztą napisałaś, że masz i 70-80 uderzeń.
To jest hipochondria.

Tytuł:
Stały Bywalec
Stały Bywalec

dzień dobry, niepokoję się tym co się ze mną dzieje, wiem, że pan Szczesny, powtarza mi, że za bardzo patrzę i wsłuchuję się w swój organizm, ale po prostu jak mam się nie wsłuchiwać jak czuję dolegliwości ; / byłam u neurologa to powiedziała pani, że to jest migrena jak czasami mnie boli głowa i że mam zaburzenia wzroku, na wrzesień mam rezonans magnetyczny, żeby upewnić się, że to jest migrena, ale wątpię w to ; / nie boli mnie co prawda teraz głowa, ale np. gdziekolwiek pójdę na kilka godzin to po prostu czuję się później tak strasznie zmęczona, bez sił, i dzisiaj tak samo, byłam na zakupach z koleżanką, około 3 godziny i powinno mi to sprawiać przyjemność i tak było, ale po prostu czuję się nie tyle zmęczona, ale strasznie słaba... również już od kilku miesięcy odczuwam np. pod stopą gdzie są odciski, na piętach, i przy palcach, ale pod stopą mrowienie w tych miejscach ; / czasami po prostu są jak wstanę z łóżka, a czasami po prostu tak z nikąd się pojawiają ; / tak samo czasami bóle nóg w łydkach, ale nie skurcze, biorę różne witaminy, ale to nic nie daje ; / za bardzo nie chodzę na wf, ale codziennie dużo chodzę, do szkoły mam kawałek drogi, później w szkole dużo chdzenia po korytarzach i po schodach, po skzole do domu, i czasami później gdzieś po szkole, więc sporo chodzę, ale po prostu cały czas czuję się słaba, albo słabo mi, albo czuję jakbym miała zaraz upaść i zemdleć ; ( albo mrowią mi własnie te miejsca pod stopami, albo serce nie tak bije ; ( albo mam fioletowe paznokcie czasami u rąk, ale bardzo rzadko ; ( i za bardzo nie mam siły ; / a też nie chcę cały czas leżeć jak wrócę do domu, ponieważ brak ruchu również jest nie zdrowy ; / I jeszcze ta żyła obok kostki po wewnętrznej stronie jest gruba i cały czas drętwieje, ale tylko na lewej nodze ; ( Boję się, że to może być stwardnienie rozsiane ; ( w ogóle, że jakaś taka osłabiona jestem... myślę o śmierci, że mogę umrzeć niedługo, a dopiero mam 17lat! ; ( tak bardzo się boję... jestem taka słaba, a moja psychika również jest bardzo słaba, nie radzę sobie z tym czasami ; ( z tymi wszystkimi dolegliwościami... czasami czuję, że są to moje ostatnie dni... Proszę o odpowiedź...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]