forum medyczne

Forum medyczne. Porady medyczne. Forum psychologiczne. Lekarze.

Forum poświęcone chorobom, zdrowiu intymnemu, psychicznemu, nerwicom.

sklep medyczny

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Użytkownicy

Mam male klykciny na wargach sromowych, stosowalam 3 dni preparat condyline. Miejsce smarowania nabrzmialo, po 3 smarowaniu zaczelo uwierac. przerwalam smarowanie. 5 dnia zaczelo sie to ocierac o bielizne i przy podcieraniu sie zaczelo lekko krwawic. :/ I krawi do teraz (od 3 dni) ale tyllo przy dotyku i podraznieniu. Smarowalam sudocremem, nic nie dalko. Podcieram sie tylko papierem nawilzajacym bambino dla dzieci. Tetaz naklejam plaster, ale oddzielic.od bielizny i mnie tak nie piecze, ale ciezko mi te rany zagoic. Co moge zrobic? Jakich preparatow uzyc?

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
Użytkownicy

I mam pytanie - co jesli mam bakterie w moczu, a czasem podczas oddawania moczu dostaje sie cos do rany, a w moczu mialam.bakterie coli? czy doszlo o zakazenia prowadzacego do sepsy?

Tytuł:
Kryik pisze:
czy doszlo o zakazenia prowadzacego do sepsy?
nie.
Podane objawy to skutek uboczny stosowania condyline
Proszę podejść do lek a zmieni na inne preparaty lub zaproponuje inną metodę leczenia(metod jest kilka)

Tytuł:
Użytkownicy

Zakupilam w aptexe masc z antybiotykiem, mam tez zel aloedowy. Niestety, rany te sie nke chca zabliznic,, bo ciagle sie ocieraja np o bielizne ;/ co robic? Zalozylam sobie wlasnie w tamto miejsce kompres z gazy jalowej a wczesniej posmaroqalam tymi masciami. czy to wystarczy?

Tytuł:
Użytkownicy

Dodam, ze mam powiekszone lekko i bolesne wezly chlonne pachwinowe. Czy to normalne przy zranieniach w tamtym miejscu, czy juz swiadczy o zakazeniu? Staram sie odseparowac to miejace od bakterii, ale nie wiem, czy calkiem mi sie udaje ;/ Ranki te nie sa glebokie, ale powierzchniowe.

Tytuł:
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Kryik pisze:
mam powiekszone lekko i bolesne wezly chlonne pachwinowe.
jest stan zapalny więc to normalny objaw powiększenia węzłów chłonnych.
Kryik pisze:
Zakupilam w aptexe masc z antybiotykiem, mam tez zel aloedowy. Niestety, rany te sie nke chca zabliznic,, bo ciagle sie ocieraja np o bielizne ;/ co robic? Zalozylam sobie wlasnie w tamto miejsce kompres z gazy jalowej a wczesniej posmaroqalam tymi masciami. czy to wystarczy?
Tylko,że to nie rozwiązuje problemu kłykcin,wygodniej jest założyć podpaski.Proszę podejść do lekarza,zmieni leczenie.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]