forum medyczne

Forum medyczne. Porady medyczne. Forum psychologiczne. Lekarze.

Forum poświęcone chorobom, zdrowiu intymnemu, psychicznemu, nerwicom.

sklep medyczny

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Użytkownicy

Witam wszystkich

Może na wstępie powinienem napisać, że siedze po uszy w alkoholu na początku zalewałem swoje natrętne mysli na tle religijnym obrażające świętych itp. W końcu nastały troche lepsze miesiące w moim życiu poznałem parę ciekawych osób w tym jedną dziewczynę miałem z nią świetny kontakt' coś więcej' mimo zerazem nie byliśmy jednak do czasu kiedy moje poczucie wlasnej wartosci o sobie przypomniało kompletnie zaprzepaściłem z nią znajomośc również z innymi starszymi znajomymi. Wolałem sie iść upić pomarzyć o tym jakby to pięknie mogłoby z nią być. Tak się złozyło że tego okresu tez straciłem mozliwosc kontynuowania treningów wymagało to dojazdu pare km a niestety bilety podrożały niemiłosiernie. Dobiło mnie to totalnie.

Był czerwiec szkoła się kończyła mialem troche pracy i rozkręciło sie chlanie już na pełnych obrotach cały miesiąc razem z lipcem. Zalewałem sie sam nie odpowiadało mi nawet towarzystwo innych. Jednak nawet te natretne obraźliwe mysli mnie juz tak nie prześladowały i wiele innych drobniejszych więc czułem sie pod tym względem 'szczęśliwszy' aż w końcu przyszedł pewien wieczór gdy dopadły mnie myśli o współzyciu z osobami tej samej płci. Czy to prawda ze tak po prostu można zmienic orientację seksualną?? Zacząłem sobie wmawiać ze jestem homo, ze strachu przed tym chce mi się rzygać. Z chwilowego braku funduszy przymusowo trzeźwieje i wszystkie problemy do mnie powracają ze zdwojoną siłą. Nie wiem gdzie powinienem sie zgłosić o pomoc do poradni uzależnień czy do psychiatrycznej? Dziekuje każdej osobie która chciała to przeczytać. Pozdrawiam

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Tak czy tak w obu przypadkach należy się zgłosić do Poradni Zdrowia Psychicznego,tu też znajdują się poradnie uzależnienia alkoholowego.Nie wiem na ile chce Pan się leczyć i z czego.Pod wpływek alkoholu wydaje się pacjentom że są kim innym a też zmieniają orientacje(tak im się wydaje)Jedyny Pański problem to alkohol dlatego radzę się zgłosić i to jak najszybciej do Poradni Uzależnień.Później już będzie łatwiej o ile wytrzyma Pan w swym postanowieniu.Równolegle można korzystać z porad psychologa.Musi Pan rozmawiać o swoich problemach.Poznać przyczyny postępowania.
Radzę też skorzystać z porad naszych psychologów w odpowiednim oddziale.

Tytuł:
Użytkownicy

Rzeczywisice z samego alkoholu nie specjalnie mam chęci do leczenia ale nie moge żyć z tymi natrectwami szczegolnie właśnie o tym ze jestem homoseksualny to kompletnie odcina od życia :-(

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]