forum medyczne

Forum medyczne. Porady medyczne. Forum psychologiczne. Lekarze.

Forum poświęcone chorobom, zdrowiu intymnemu, psychicznemu, nerwicom.

sklep medyczny

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Użytkownicy

Witam, mam 27 lat, przez ostatnie 4 miesiace nie czuje sie najlepiej, mam lęki, strach przed wszystkim, odczuwam duzy stres, od stycznia jest strasznie, mąz chcial odejsc, w pracy problemy, nie moglam nic jesc bo czulam gule w gardle i balam sie ze zwymiotuje, spalam 3-5 godzin i budzilam sie przerazona, mialam straszne sny ktore nie dawaly mi spokoju przez caly dzien, w ciagu miesiaca schudlam 5 kg, teraz troche nadrobilam bo nie chcialam doprowadzic sie do anoreksji, ale i tak czuje sie wiecznie zmeczona, nic mi sie nie chce, niby czuje sie szczesliwa, maz wrocil, niby jest dobrze, a ja nadal sie boje! Pije 3-5 kaw rozpuszcalnych dziennie, do tego pije drinki energetyzujace w pracy przynajmniej 2 i jem 3-4 bulki na dzien zagryzajac czasem slodyczami. Pale 20 papierosow na dzien niestety.Prace mam stojaca i fizyczna. No. teraz o bolach. 2 miesiace temu pojawily sie rozlewajace bóle łydek,ktore czasem obejmuja nawet piszczele, zaczelo sie po tym duzym stresie bolaly cale nogi od rana do wieczora, w nocy przechodzilo, łydki zostały, jest to ból szczegolnie odczuwalny gdy stoje lub chodze, jest tepy, jak zakwasy, ale nie trenuje nic, raz boli mnie jedna lydka raz druga, a pozniej obie,raz pod kolanem a raz nad kostka, nie zauwazylam zadnych zmian na nogach, wszystko jak zawsze, moze zyly mi troche przeswituja i czasem jak stoje w pracy to wyskakuja przy wysilku, w ciagu dnia takze pobolewaja mnie barki i kark, czasem ręce, 3 miesiace temu jak mialam nerwy na granicy juz chyba to kłuło mnie kościach przedramienia ze myslalam ze zaraz mi reka odpadnie i to byly kłucia chwilowe i zaraz przechodzilo nizej lub na druga reke, teraz mam tylko czasem takie kłucia w dłoni, łokciu,nadgrastkach, klatce piersiowej czy pod pacha nawet. Czasem w ciagu dnia oprocz łydek bolą mnie tez uda, z przodu skurcze chwilowe, a z tylu nad kolanem zlapie i trzyma przez pare godzin, gdy sie dotykam w tych miejscach (łydki czy uda czy te rece) to nie boli. Zawsze mialam zimne stopy, bo nie nawidze skarpet, ale ostatnio marzne zbyt czesto a stopy ciezko mi rozgrzac,takze zimne rece mam czasem, albo mi sie poca bardzo i stopy i rece, czasem pobolewa mnie glowa w roznych miejscach, nie mam zadnej goraczki, nie mam dretwien czy mrowien, juz sobie sama z soba nie radze, raz tu mnie boli raz tam, mam dosc! Lekarze nic nie robia, Komplet badan mialam robione, morfologia - wszystko w normie, wirusy zoltaczki typu b i c tez wykluczone, nawet mialam test na hiv - negatywny. wiec co mi jest, czy to wszystko jest wynikiem uciazliwego stresu i nerwow? czy to ze zazylam rutinoskorbin poprzedniego dnia przed badaniami moze miec wplyw na wyniki testow? bardzo sie boje...mam ciagle dola, nic mi sie nie chce, wstaje rano bez zycia, caly czas o wszystko sie boje, sprawdzam objawy w internecie to najtragiczniejsze choroby mi wyskakuja, to jakas masakra, ja sie wykoncze, prosze niech ktos mi pomoze, bo jak pomysle ze znowu mam isc do lekarza to od razu mnie wszystko boli i kłuje dwa razy mocniej.

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Czy był wykonany RTG kręgosłupa szczególnie odcinka szyjnego?Czy wykonano badanie stolca na pasożyty?

Tytuł:
Użytkownicy

dimedicus pisze:
Czy był wykonany RTG kręgosłupa szczególnie odcinka szyjnego?Czy wykonano badanie stolca na pasożyty?

nie mialam nigdy rtg kregoslupa choc tez boli czasem szyja i barki i ponizej lopatek, ale lekarze zawsze mowili ze sobie miesien zwichnelam ktory jest obok kregoslupa, badania stolca tez nie mialam, ostatnio to 10 lat temu w sanepidzie, a co Pan podejrzewa? :shock:

Tytuł:
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Przede wszystkim należy zmienić tryb życia na bardziej zdrowy.Wiele z tych objawów wynika z trybu życia,nerwicy,zmian w kręgosłupie a też dodatkowo mogą występować pasożyty,co może wpływać na system nerwowy.Ten system żywieniowy bardzo wpływa na stan nerwicowy,należy bezwzględnie zmienić,odstawić te napoje,papieroski,zmienić całkowicie system żywienia.Jeśli tego Pani nie zrobi nie ma sensu cokolwiek leczyć.Każde takie stosowanie
bunia8424 pisze:
Pije 3-5 kaw rozpuszcalnych dziennie, do tego pije drinki energetyzujace w pracy przynajmniej 2 i jem 3-4 bulki na dzien zagryzajac czasem slodyczami. Pale 20 papierosow na dzien niestety
powoduje reakcję co raz więcej,zwiększanie dawek,to się zaczyna samo nakręcać.Proszę to zmienić i porozmawiać też z naszym psychologiem.Zapraszam do działu psychologi a też na luźne rozmowy W Hyde Parku,Jest tu dużo osób z podobnymi problemami,można wymienić doświadczenia i rady.
Proszę jeść 6 x dn mało ale często, o jednakowych porach dnia,bez tych wszystkich zbędnych używek.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]