forum medyczne

Forum medyczne. Porady medyczne. Forum psychologiczne. Lekarze.

Forum poświęcone chorobom, zdrowiu intymnemu, psychicznemu, nerwicom.

sklep medyczny

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Użytkownicy

Mam 19 lat jestem mężczyzną, dwa miesiące temu zaobserwowałem na obu swoich łokciach dziwne zrogowaciałe zmiany skóry których wcześniej nigdy nie miałem, zmiany bardzo przypominały łuszczyce.
Ograniczały się jednak tylko do ścisłego czubka łokci, skóra zmieniła na nich zabarwienie na lekko białe i przypomina skórę jaką można zaobserwować na paluchu w stopy kiedy się go nie pielęgnuje tyle że jest dużo cieńsza. Skóra tworzy płaskie i małe ok 1 mm plastry które nie złuszczają się.
Byłem u dermatologa który zapisał mi maść. Maść jednak nie pomogła i problem nawet się rozszerzył. Ponieważ tydzień temu zaobserwowałem na moim penisie podobne zmiany. Oczywiście nie można porównywać skóry na żołędziu z tą na łokciach ale na skórze żołędzia pojawiła się cieniutka lekko biała powłoka. Do tego doszły malutkie (mniej niż milimetr) płaskie lekko czerwone krostki również na żołędziu. Penis w tych okolicach tzn żołędzia mnie boli, ale tak jak byłby tam stan zapalny.
Stosowałem maści przeciw grzybicze po których odczuwałem poprawę na dzień, maksymalnie dwa.
Później objawy wracają, nie wiem co mi dolega. Dodam że nie odbywałem jeszcze stosunku, dbam też o higienę.
Proszę o pomoc!

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł:
Ekspert
Ekspert
Awatar użytkownika

Bez osobistej wizyty nie można ocenić,wskazane są zdjęcia.Może to być objaw łuszczycy,liszaj czy plamy w bielactwie.Równie dobrze mogą to być długotrwałe obtarcia np siedząc przed komputerem i ocierając łokciami o oparcia krzeseł czy blat biurka.

Wyświetl profil Wyślij prywatną wiadomość  

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]